Hyundai

Hyundai

Koncern Hyundai w 2001 roku składał się z trzydziestu odrębnych spółek, które obecnie w pełni funkcjonują jako samodzielne firmy. Koncern ten tylko w Korei Południowej zatrudnia 170 000 osób. Zakres działania firmy jest bardzo obszerny oraz różnorodny. Firma słynie przede wszystkim z produkcji samochodów, ale oprócz tego zajmuje się także budową autostrad i elektrowni atomowych, produkcją olbrzymich statków, elektroniki oraz półprzewodników. Wytwarza także maszyny ekologiczne jak i aparaturę wykorzystywaną do badań w kosmosie. Marka Hyundai osiągnęła światowy sukces dzięki swoim doskonałym pracownikom. Za najlepszy przykład uchodzi produkcja półprzewodników, które w błyskawicznym tempie opanowały świat i stały się kryterium wysokiego poziomu przemysłu. Wszyscy specjaliści, w tym także zarząd grupy w 1982 roku odmówili ich dalszej wyrobie, ponieważ nie wierzyli, że odniosą aż taki sukces. Niniejsza koreańska marka w przeciągu kolejnych dziesięciu lat odniosła znaczące sukcesy, przez co znalazła się w grupie najlepszych światowych firm. Przejawia się to pozytywnie, akurat przy przygotowaniu produkcji elementów do nowych samochodów.

więcej

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Artykuły o marce Hyundai

  • Przykro nam, ale przy tym producencie nie ma żadnych artykułów.

Katalog Hyundai

Porównanie z innymi monitorami

W katalogu 59 monitorów Hyundai

1.
2.
3.

Brakuje konkretnego modelu?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Brakuje konkretnego modelu ?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3 4

Brakuje konkretnego modelu ?

Napisz recenzję

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.